O NAS
Firma KAJAK CUSTOM powstała z pasji oraz potrzeby tworzenia rowerów robionych ręcznie na indywidualne zamówienie. Szukanie w sklepach roweru dobrze dopasowanego do naszych potrzeb to trudne zadanie, gdyż rowery produkowane masowo maja standaryzowane parametry. Z rama zrobiona na miare jest jak z garniturem szytym u krawca, idealnie pasuje do budowy ciala, jest taka jak sobie wymarzymy: jedyna, niepowtarzalna.

Niezależnie od tego jakie chcesz mieć kąty, wymiary, gdzie i jak zamiezasz jezdzic na swoim rowerze KAJAK CUSTOM może zaprojektować idealny rower dla Ciebie. Jeśli dokładnie wiesz czego chcesz, możemy wykonać ramę według twojego projektu.

KAJAK CUSTOM wykona odpowiednią ramę i jeśli chcesz złoży na niej rower, który będzie zbudowany z materiałów i komponentów, które odzwierciedlają twoja osobowość oraz styl jazdy. Zrobiony w ten sposób rower będzie mówił dużo o tobie, o twoim guście i stylu. Używamy najwyższej jakości stopów nowoczesnej stali, ktore są bardzo lekkie i bardzo wytrzymale. W ten sposób rowery maja niewielka wagę a jednoczesnie są bardzo trwałe i mogą cieszyć przez długie lata.